Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ЛИСТ

07.02.2014                   № 828/23/47-14

 

Громадська рада

при Державній інспекції

ядерного регулювання України

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, розглянула відкритий лист Громадської ради при Державній інспекції ядерного регулювання від 19 грудня 2013 року щодо недостатності фінансування заходів з безпеки українських АЕС та повідомляє.

Постановою НКРЕ від 19.12.2013 № 1700 «Про встановлення тарифів ДП «НАЕК «Енергоатом» на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях» встановлені тарифи на відпуск електричної енергії, виробленої на атомних електростанціях, на рівні 23,08 коп. за 1 кВт.год (без ПДВ) та виробництво теплової енергії, виробленої на атомних електростанціях, на рівні 35,85 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

У тарифах, крім іншого, враховані витрати на фінансування Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій у обсязі, передбаченому постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2011 № 1270.

Крім цього, на сьогодні ДП «НАЕК «Енергоатом» проводить роботу з забезпечення фінансування заходів з підвищення безпеки та продовження терміну експлуатації енергоблоків АЕС за рахунок механізмів, передбачених Постановою КМУ від 03.06.2013 № 404.

Також доводимо до Вашого відома, що Законом України «Про державний бюджет України на 2014 рік» передбачено збільшення статутного капіталу ДП «НАЕК «Енергоатом» на 1,6 млрд грн за рахунок коштів збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію. Це дозволить Компанії посилити свою фінансову стабільність та збільшити фінансування пріоритетних програм, однією з яких є підвищення безпеки АЕС.

Таким чином, на сьогодні питання фінансування заходів з підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій за рахунок коштів тарифу ДП «НАЕК «Енергоатом» є врегульованим.

 

Голова Комісії                                     С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики