Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ЛИСТ

24.02.2014                   № 1142/26/47-14

 

Б-р В.П.

м. Київ

 

Шановний Б-р В.П.!

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі – НКРЕ, Комісія), розглянула Ваш запит на інформацію та в межах своєї компетенції повідомляє.

Відповідно до частини першої статті 316 Цивільного кодексу України (далі - ЦКУ) правом власності є право особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону за своєю волею, незалежно від волі інших осіб.

Згідно частини першої статті 317 ЦКУ власникові належать права володіння, користування та розпоряджання своїм майном.

Частинами першою, другою та сьомою статті 319 ЦКУ встановлено, що власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд. Власник має право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону. Держава не втручається у здійснення власником права власності.

Взаємовідносини, які виникають під час приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників (крім когенераційних установок) до електричних мереж, регулюються Правилами приєднання електроустановок до електричних мереж, затвердженими постановою НКРЕ від 08.02.2013 № 32, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 08.02.2013 за № 236/22768 (далі – Правила).

Звертаємо Вашу увагу, що вимогами Правил не передбачена передача Вашої трансформаторної підстанції на баланс електропередавальної організації.

Таким чином, питання щодо передачі Вашої трансформаторної підстанції на баланс електропередавальної організації має вирішуватись виключно за згодою сторін в установленому чинним законодавством порядку.

Приєднання електроустановки – це надання електропередавальною організацією послуги замовнику зі створення технічної можливості для передачі (прийняття) у місце приєднання електроустановки замовника відповідної потужності до електричних мереж електропередавальної організації (у тому числі новозбудованих) електричної енергії необхідного обсягу з дотриманням показників її якості та надійності (абзац тринадцятий пункту 1.2 Правил).

Згідно з абзацом першим пункту 1.3 Правил, електропередавальна організація не має права відмовити в приєднанні до її мереж електроустановки замовника за умови дотримання ним вимог Правил.

Правилами передбачена процедура приєднання електроустановок замовників до електричних мереж електропередавальної організації або до технологічних електричних мереж суб'єкта господарювання, який не є електропередавальною організацією.

Приєднання електроустановок замовників до електричних мереж та трансформаторної підстанції, що знаходяться у власності фізичної особи, Правилами не передбачено.

 

З повагою

Член Комісії                                        Ю.Власенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики