Реєстрація нового користувачаX  



Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:



Пароль (мінімум 6 символів)**:



Підтвердження пароля*:



Контрольне запитання*:



Відповідь на запитання*:



Прізвище Ім'я По-батькові*:



E-mail*:



Факс:



Телефон:



Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 



 

версія для друку


Чи має право енергопостачальник здійснювати опломбування шафи обліку?

 

Відповідь:

 

Згідно з положеннями пункту 12.16 Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25.10.2006 за № 1143/13017, дозволяється використання інших додаткових засобів контролю та захисту від несанкціонованого доступу до засобів вимірювальної техніки розрахункового обліку, керування та контролю за споживанням електричної енергії.

 

Таким чином, енергокомпанія має право з метою забезпечення захисту від несанкціонованого доступу до засобів розрахункового обліку електричної енергії та дооблікових кіл обліку здійснювати опломбування шафи обліку.

 

Звертаємо увагу, що у випадку, якщо в шафі обліку монтуються автоматичні вимикачі, то має бути передбачено можливість їх увімкнення після спрацювання, або мають бути встановлені вимикачі з автоматичним увімкненням.

 

08.05.2014

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2019 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики