Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ЛИСТ

15.04.2014                   № 2280/13/47-14

 

Щодо роз’яснень з заповнення звітної інформації щодо приєднань електроустановок замовників

 

Ліцензіати з передачі електричної

енергії місцевими (локальними)

електромережами

 

Відповідно до статті 12 Закону України «Про електроенергетику» основними завданнями національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, є розроблення та затвердження правил приєднання електроустановок до електричних мереж, типових форм договорів про приєднання, типових форм технічних умов, методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж та порядку фінансування послуг з приєднання електроустановок до електричних мереж.

Порядок фінансування послуг з приєднання електроустановок до електричних мереж (далі – Порядок), затверджено постановою НКРЕ від 21 листопада 2013 року № 1467, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 29 листопада 2013 року № 2043/24575.

Відповідно до пункту 6.1. Порядку електропередавальні організації щокварталу (до 10 числа місяця наступного кварталу) мають надавати до НКРЕ звітну інформацію щодо приєднань електроустановок замовників до електричних мереж за формою, наведеною у додатку 2 до цього Порядку. Інформація надається наростаючим підсумком за квартал, півріччя, 9 місяців та рік. Крім того, зазначена інформація оприлюднюється електропередавальними організаціями на своєму сайті.

У зв’язку зі зверненнями електропередавальних організацій щодо заповнення звітної інформацію щодо приєднань електроустановок замовників до електричних мереж Комісія надає наступні роз’яснення.

1) Тимчасові приєднання до звітної інформації щодо приєднань електроустановок замовників до електричних мереж не включаються.

2) З рядка  «Кількість виконаних приєднань, шт.» по рядок «Фактична плата за приєднання*, тис. грн.» (включно) надається інформація тільки по фактично виконаним приєднанням протягом звітного періоду.

3) В рядках «Вартість будівництва за проектною документацією*, тис. грн», «Фактична вартість будівництва*, тис. грн», «Нарахована плата за приєднання*, тис. грн» та «Фактична плата за приєднання*, тис. грн», зазначаються дані, які враховують:

Вартість розробки технічних умов та підготовку проекту договору про приєднання.

Вартість розробки за вихідними даними технічних умов та/або завдання на проектування проектної документації та, у разі розроблення проектної документації замовником, її погодження.

Вартість робіт, які безпосередньо пов'язані з будівництвом та/або реконструкцією електричних мереж, що необхідні для забезпечення приєднання електроустановки замовника, у тому числі такі витрати (без ПДВ):

на будівництво та/або реконструкцію мереж (підстанцій, повітряних та/або кабельних ліній) згідно з проектною документацією;

на обладнання систем захисту;

на обладнання вузлів обліку;

на інші роботи, безпосередньо пов'язані з наданням послуг з приєднання.

Вартість підключення електроустановки замовника до електричних мереж.

 

Член Комісії                                        К. Теличко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики