Реєстрація нового користувачаX  



Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:



Пароль (мінімум 6 символів)**:



Підтвердження пароля*:



Контрольне запитання*:



Відповідь на запитання*:



Прізвище Ім'я По-батькові*:



E-mail*:



Факс:



Телефон:



Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 



 

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ЛИСТ

17.04.2014                   2351/27/47-14

 

Щодо колегій

 

Президенту асоціації «Український

Пелетний Союз»

Коломийченку М.В.

 

Шановний Миколо Віталійовичу!

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, розглянула Ваш лист від 20.03.2014 № 14-0021, надісланий листом Кабінету Міністрів України від 27.03.2014 № 9513/1/1-14, та повідомляє про наступне.

Відповідно до Закону України «Про природні монополії» та Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059, НКРЕ є державним колегіальним органом. Комісія як колегіальний орган утворюється у складі Голови та шести членів Комісії.

Чинним законодавством не передбачено функціонування колегії при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики. Проте НКРЕ має Громадську раду, діяльність якої регулюється Типовим положенням про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996. Громадська рада є консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Відповідно до пункту 7 Типового положення склад ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Організація проведення установчих зборів покладається на діючу Громадську раду.

Діючий склад Громадської ради було обрано на установчих зборах 30.05.2012 зі строком повноважень 2 роки. На цей час Громадською радою при НКРЕ сформовано ініціативну групу з підготовки установчих зборів. Проведення зазначеного заходу заплановано на 28 травня. Інформація про збори буде розміщена на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua.

Крім того, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, як державний колегіальний орган, на своїх засіданнях, які проводяться у формі відкритих слухань, та офіційному веб-сайті в мережі Інтернет забезпечує публічне проведення регуляторних процедур відповідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" під час розробки проектів нормативно-правових актів.

 

З повагою

Голова Комісії                                     С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики