Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

15.05.2014                   № 46

Київ

 

Про усунення порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ПАТ «Одеська ТЕЦ»

 

Відповідно до Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, затверджених постановою НКРЕ від 08.02.1996 № 3 (далі – Ліцензійні умови), на підставі акта планової перевірки від 08.05.2014 № 7, здійсненої сектором НКРЕ у Одеській області, щодо порушення ПАТ «Одеська ТЕЦ» (м. Одеса, вул. Церковна, буд. 29, код ЄДРПОУ 05471158) підпункту 3.6.1 Ліцензійних умов у частині дотримання законодавства України та нормативно-технічних документів, а саме статті 19 Закону України «Про електроенергетику», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ЗОБОВ′ЯЗУЄ:

 

1. ПАТ «Одеська ТЕЦ» до 01.09.2014 усунути порушення підпункту 3.6.1 Ліцензійних умов у частині дотримання законодавства України та нормативно-технічних документів, а саме статті 19 Закону України «Про електроенергетику».

2. Застерегти ПАТ «Одеська ТЕЦ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов у частині дотримання законодавства України та нормативно-технічних документів.

 

Голова Комісії                                      С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики