Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

ЗВІТ

про повторне відстеження результативності регуляторного акта

 

Вид та назва регуляторного акта:

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 11.04.2013 № 408 «Про затвердження Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти» (далі – Постанова).

Набрання чинності: 04.06.2013.

 

Найменування виконавця заходів з відстеження:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

 

Цілі прийняття акта:

Метою прийняття Постанови є встановлення механізму надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти.

 

Строк виконання заходів з відстеження:

З 09.06.2014 по 10.07.2014 (31 календарний день).

 

Тип відстеження:

Повторне.

 

Методи одержання результатів відстеження:

Методом одержання результатів відстеження є дослідження статистичних даних, одержаних шляхом аналізу звернень суб’єктів господарювання до центрального апарату НКРЕ.

 

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, були отримані:

- шляхом аналізу вхідної кореспонденції центрального апарату НКРЕ, в тому числі за факсом та електронною поштою;

- шляхом проведення нарад з обговорення отриманих пропозицій та зауважень.

 

Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Після набрання чинності Постанови її результативність визначається такими кількісними показниками:

1) Розміром компенсації втрат  ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності які реалізують інноваційні проекти;

- фактичними звітними даними енергопостачальних компаній – актами звірки фактичних обсягів споживання електроенергії суб’єктами господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти.

- фактичними звітним даними енергопостачальних компаній – розрахунком суми компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти.

2) Кількістю суб’єктів господарської діяльності та/або фізичних осіб, на яких поширюється дія акта.

Дія акта поширюється на енергопостачальні компанії (ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом), які здійснюють постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти.

3) Розміром компенсації втрат від здійснення постачання електроенергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти  Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти.

4) Рівнем поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта.

Рівень поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта – високий, оскільки відповідно до вимог статей 9, 13, 21 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проект постанови НКРЕ «Про затвердження Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти», аналіз регуляторного впливу та повідомлення про оприлюднення були розміщені на офіційному веб-сайті НКРЕ в мережі Інтернет www.nerc.gov.ua. Після прийняття постанова НКРЕ від 11.04.2013 № 408 «Про затвердження Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти» була офіційно опублікована в Офіційному віснику України, 2013, № 39 (04.06.2013), ст. 1407, офіційному виданні Комісії «Інформаційний бюлетень НКРЕ» та в системі комплексного інформаційного забезпечення «ЛІГА».

Звіт про базове та повторне відстеження результативності Постанови був розміщений на офіційному веб-сайті НКРЕ в мережі Інтернет www.nerc.gov.ua.

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Результатом впровадження постанови НКРЕ «Про затвердження Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти» є приведення Постанови НКРЕ, якою затверджено Порядок надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти, у відповідність до чинного законодавства та одночасне його вдосконалення.

Реалізація проекту не потребувала додаткових витрат із Державного бюджету України.

 

Голова Національної комісії, що здійснює

державне регулювання у сфері енергетики                                          С.Тітенко

 

25.06.2014

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики