Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ЛИСТ

06.06.2014                   № 3340/13/47-14

 

ПАТ «Черкасиобленерго»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, розглянула ваш лист від 20.12.2013 № 7685 щодо тарифів на електроенергію і повідомляє.

Відповідно до п. 2.1. Порядку застосування тарифів на електроенергію, затвердженого постановою НКРЕ від 23.04.2012 № 498, до категорії населення відносяться фізичні особи (громадяни), які споживають електричну енергію для власних побутових потреб у житлових будинках, квартирах, гуртожитках; для потреб особистих підсобних господарств, присадибних і садових ділянок, дач; для освітлення особистих гаражів та боксів.

Тарифи на електричну енергію для населення, встановлені постановою НКРЕ від 23.04.2012 № 497, застосовуються за територіальним принципом. Тобто, для споживачів, чиї помешкання (в тому числі садові ділянки та дачі) розташовані в сільській місцевості застосовується тариф для населення, яке проживає в сільській місцевості.

Що стосується плати за приєднання то відповідно до п. 1.2 Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж, затвердженої постановою НКРЕ від 12.02.2013 № 115, сільською місцевістю вважається адміністративна територія, за винятком території міст та селищ міського типу.

Таким чином, при розрахунку плати за стандартне приєднання садового будинку, що розташований у сільській місцевості, застосовується ставка плати за стандартне приєднання у сільській місцевості.

 

Член Комісії                                        Ю.Андрійчук

 

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики