Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

25.09.2014                   33

Київ

 

Про відмову ТОВ «ПАУЕРСІТІ» у видачі ліцензії на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на засіданні Комісії, яке проводилось у формі відкритого слухання, 25 вересня 2014 року розглянула питання про видачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАУЕРСІТІ» (далі – ТОВ «ПАУЕРСІТІ», Товариство) ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом.

На підставі поданих заявником документів Комісією встановлено таке.

Відповідно до пункту 15 Переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.07.2001 № 756, одним із документів, який має надати заявник, є документ, що підтверджує достатність власних активів суб’єкта господарювання у заявлених обсягах.

Згідно з підпунктом 2.1.3 пункту 2.1 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом, затверджених постановою Національної комісії регулювання електроенергетики від 13.01.2010 № 10 (далі – Ліцензійні умови), провадження господарської діяльності з постачання газу за нерегульованим тарифом можливе при дотриманні ліцензіатом установлених НКРЕ нормативів достатності власних активів та інших показників (вимог), що обмежують ризики з операцій на ринку газу.

Відповідно до пункту 2 постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 29.07.1999 № 983 «Про затвердження нормативів достатності власних активів суб’єктів підприємницької діяльності» показники нормативів достатності власних активів, розраховані для кожного суб’єкта підприємницької діяльності, повинні відповідати цим нормативам. Якщо підприємство не дотримується вимог хоча б одного з нормативів, затверджених цією постановою, то воно повинне надати Комісії додаткові гарантії у формі банківської гарантії або копії договору на відкриття кредитної лінії, що підтверджує відповідність затвердженим нормативам.

Проказники нормативів достатності власних активів Товариства не розраховувались у зв’язку зі створенням ТОВ «ПАУЕРСІТІ» після звітного періоду (державну реєстрацію юридичної особи, згідно запису в Єдиному державному реєстрі, проведено 02.07.2014).

Разом з тим, ТОВ «ПАУЕРСІТІ» було надано Договір про позику від 30.07.2014 № 25, укладений з нерезидентом ALL-TRANS LLP (Великобританія).

Таким чином, ТОВ «ПАУЕРСІТІ» для підтвердження відповідності затвердженим нормативам достатності не надало додаткових гарантій у формі банківської гарантії або копії договору на відкриття кредитної лінії.

На підставі зазначеного Комісія дійшла висновку, що заявник не відповідає згідно з поданими документами вимогам підпункту 2.1.3 пункту 2.1 Ліцензійних умов у частині дотримання встановлених НКРЕ нормативів достатності власних активів та інших показників (вимог), що обмежують ризики з операцій на ринку природного газу.

Відповідно до статті 11 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» підставою для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії є невідповідність заявника згідно з поданими документами ліцензійним умовам, установленим для виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про видачу ліцензії.

У зв’язку з вищезазначеним, відповідно до абзацу третього частини третьої статті 11 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» та Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 «Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАУЕРСІТІ» (код ЄДОРПОУ 39279988, м. Київ, вул. Пирогова, буд. 2/37) у видачі ліцензії на право провадження  господарської  діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом у зв’язку з невідповідністю заявника згідно з поданими документами ліцензійним умовам, встановленим для виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про видачу ліцензії.

 

Голова Комісії                                      В.Демчишин

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2019 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики