Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


Інформаційний бюлетень НКРЕ

 

„Інформаційний бюлетень НКРЕ" на підставі п. 8.7 Регламенту є офіційним періодичним (щомісячним) друкованим виданням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації серія КВ № 19067-7857 ПР, дата перереєстрації 08.05.2012, дата реєстрації 05.05.2000).

 

Наказом НКРЕ від 07.07.2012 № 404 створено редакційну колегію «Інформаційного бюлетеня НКРЕ» у складі: Тітенко С.М., Голова Комісії, головний редактор, Усатюк Д,В., Член Комісії, Слободянюк І.П., начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю, заступник головного редактора, Морозова В.І., начальник юридичного управління, Хвоя Т.П., головний спеціаліст відділу інформації та комунікацій з громадськістю.

 

На відділ інформації та комунікацій з громадськістю Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, покладено обов’язки редакції «Інформаційного бюлетеня НКРЕ».

 

«Інформаційний бюлетень НКРЕ» згідно п. 8.7 Регламенту є офіційним друкованим виданням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, видається з 1999 року за принципом самоокупності, його обсяг сягає 200-400 сторінок.

 

Кожен номер бюлетеня містить повну добірку постанов, розпоряджень і окремих наказів та листів, прийнятих НКРЕ протягом відповідного місяця, а також нормативно-правові акти органів законодавчої та виконавчої влади, що регулюють діяльність в електроенергетиці, газовому комплексі та на ринку комунальних послуг України, матеріали Держенергонагляду та ін.

 

Для вчасного та повного забезпечення інформацією про прийняті Комісією та іншими органами влади рішення рекомендуємо своєчасно передплатити „Інформаційний бюлетень НКРЕ”.

 

З питання передплати "Інформаційного бюлетеня НКРЕ" необхідно звертатися у відділення УКРПОШТИ (передплатний індекс 01577 згідно з Каталогом видань України на відповідний рік).

 

Крім того, є можливість передплатити „Інформаційний бюлетень НКРЕ” у ВИДАВЦЯ – Дочірнього підприємства "Науково-технічний учбово-консультаційний центр" асоціації "Аселенерго" за адресою: 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 19-21, офіс 910; тел. (044) 425-49-92; тел./факс (044) 417-17-90; e-mail: ntukc@bigmir.net.

 

Редакція

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики