Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОСТАНОВА

22.12.2011         № 13

м. Київ

 

Щодо продовження дії ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданих ТОВ „ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ ”ЕНЕРГОЗБУТ” та ТОВ „ТРІСТАР ЕНЕРГІЯ”

 

Згідно з повноваженнями, наданими Законом України „Про електроенергетику”, Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059 „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики”, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

Продовжити дію ліцензій на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом на території України:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ ”ЕНЕРГОЗБУТ” (код ЄДРПОУ 36125566, м. Київ, вул. Мельникова, буд. 12) строком дії пять років;

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „ТРІСТАР ЕНЕРГІЯ” (код ЄДРПОУ 35859031, м. Харків, вул. Сумська, буд. 17, кв. 11) строком дії десять років.

 

 

Голова Комісії                    С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики