Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16.08.2012         № 83

Київ

 

Про усунення порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ПП «Макс-Буд»

 

Відповідно до Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, затвердженого  Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 12.08.1996 № 36 (далі – Ліцензійні умови), та на підставі акта планової перевірки від 10.08.2012 № 22, здійсненої НКРЕ, щодо порушення ПП «Макс-Буд» (м. Луганськ,  вул. Брєстская, 7б, код ЄДРПОУ 33112376) підпункту 3.1.1. Ліцензійних умов у частині надання звітності, визначеної НКРЕ в установленому порядку, та підпункту 3.2.2. Ліцензійних умов у частині повідомлення НКРЕ протягом 10 днів про зміни в установчих документах, що підлягають державній реєстрації (перереєстрації), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ЗОБОВ′ЯЗУЄ

 

ПП «Макс-Буд» до 07 вересня 2012 року усунути порушення підпункту 3.1.1. Ліцензійних умов у частині надання звітності, визначеної НКРЕ в установленому порядку, та підпункту 3.2.2. Ліцензійних умов у частині повідомлення НКРЕ протягом 10 днів про зміни в установчих документах, що підлягають державній реєстрації (перереєстрації).

 

 

Голова Комісії                   С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2019 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики