Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

27.09.2012         № 109

Київ

 

Про усунення порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії та з комбінованого виробництва теплової і електричної енергії ДП «Украгазвидобування» НАК «Нафтогаз України»

 

Відповідно до Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, затверджених постановою НКРЕ від 02.08.1996 № 3 (далі – Ліцензійні умови з виробництва електричної енергії), Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з комбінованого виробництва теплової і електричної енергії, затверджених постановою НКРЕ від 02.11.2005 № 997 (далі – Ліцензійні умови з комбінованого виробництва), та на підставі актів планових перевірок від 21.09.2012 № 169 та № 170, здійснених управлінням НКРЕ у м. Києві та Київській області, щодо порушення ДП «Украгазвидобування» НАК «Нафтогаз України» (м. Київ, вул. Кудрявська, 26/28, ЄДРПОУ 30019775) підпункту 3.1.1. Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та підпункту 3.2.1. Ліцензійних умов з комбінованого виробництва у частині надання звітності, визначеної НКРЕ в установленому порядку, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ЗОБОВ′ЯЗУЄ:

 

1. Застерегти ДП «Украгазвидобування» НАК «Нафтогаз України» щодо недопущення надалі порушень підпунктів 3.1.1. Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та підпунктів 3.2.1. Ліцензійних умов з комбінованого виробництва у частині надання звітності, визначеної НКРЕ в установленому порядку.

2. Зобов'язати ДП «Украгазвидобування» НАК «Нафтогаз України» протягом місяця усунути порушення підпунктів 3.1.1. Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та підпунктів 3.2.1. Ліцензійних умов з комбінованого виробництва у частині надання звітності, визначеної НКРЕ в установленому порядку.

 

 

Голова Комісії                   С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2019 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики