Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

ЗВІТ

про базове відстеження результативності регуляторного акта

 

Вид та назва регуляторного акта:

 

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики «Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток»  (далі – Постанова).

Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

Найменування виконавця заходів з відстеження:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

 

Цілі прийняття акта:

 

Метою прийняття постанови є запровадження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток, чим забезпечується державне регулювання цін на природний газ власного видобутку.

 

Строк виконання заходів з відстеження:

 

Відстеження результативності регуляторного акта проводилось з 14.08.2012 по 12.09.2012 протягом 30 календарних днів.

 

Тип відстеження:

 

Базове.

 

Методи одержання результатів відстеження:

Методом одержання результатів відстеження є дослідження статистичних даних, одержаних шляхом аналізу звернень суб’єктів господарювання до центрального апарату НКРЕ щодо надання пропозицій та зауважень стосовно оприлюдненого проекту постанови.

 

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

 

Данні та припущення, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, були отримані:

шляхом аналізу вхідної кореспонденції центрального апарату НКРЕ, в тому числі за факсом та електронною поштою;

шляхом проведення внутрішніх нарад з обговорення отриманих пропозицій та зауважень.

 

Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

 

Після набрання чинності постанови НКРЕ «Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток» її результативність визначатиметься такими кількісними та якісними показниками:

1) Метою прийняття постанови є виконання вимог статті 10 Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" та Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059/2011 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики".

2) Кількість суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюється дія акта:

дія акта поширюється на суб'єктів господарювання, що здійснюють видобуток природного газу на підставі спеціальних дозволів на користування надрами і підпадають під дію статті 10 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу». Станом на 2012 рік кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія регуляторного акта становить 7.

3) Прийняття акта не передбачає додаткових витрат щодо розміру коштів і часу, що витрачаються суб’єктами господарювання та/або фізичними особами пов’язаними з виконанням вимог регуляторного акта.

4) Рівень поінформованості – високий, оскільки відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на офіційному веб-сайті НКРЕ в мережі Інтернет www.nerc.gov.ua було розміщено проект постанови, аналіз регуляторного впливу та повідомлення про оприлюднення.

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

 

Результатом впровадження постанови НКРЕ «Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток» буде забезпечення державного регулювання діяльності з видобутку природного газу шляхом створення ефективної нормативно-правової бази регулювання процесу формування цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють видобуток природного газу на підставі спеціальних дозволів на користування надрами і підпадають під дію статті 10 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу» та встановлення економічно обґрунтованої ціни на природний газ власного видобутку, яка є складовою роздрібних цін на природний газ для потреб населення.

У результаті прийняття регуляторного акта негативні наслідки не очікуються.

Реалізація проекту не потребує додаткових витрат із Державного бюджету України.

 

 

Голова Комісії                                    С.Тітенко

 

 

13.11.2012

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики