Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


 НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

01.11.2012         № 137-р

Київ

 

Про усунення порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ТОВ «Таурас-Юг»

 

Відповідно до Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, затвердженого  Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 12.08.96 № 36 (далі – Ліцензійні умови), та на підставі акта планової перевірки від 26.10.2012 № 17, здійсненої Сектором НКРЕ у Одеській  області, щодо порушення ТОВ «Таурас-Юг» (м. Одеса, вул. Щепкіна, буд. 19, кв. 4, код ЄДРПОУ 33138813) пунктів 3.1.1., 3.2.1. Ліцензійних умов у частині надання звітності, визначеної НКРЕ в установленому порядку, та надання інформації, яка необхідна НКРЕ для виконання своїх обов‘язків, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ЗОБОВ′ЯЗУЄ

 

ТОВ «Таурас-Юг» до 16 листопада 2012 року усунути порушення пунктів 3.1.1., 3.2.1. Ліцензійних умов у частині надання звітності, визначеної НКРЕ в установленому порядку, та надання інформації, яка необхідна НКРЕ для виконання своїх обов‘язків.

 

 

Голова Комісії                   С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2019 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики