Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


 НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

01.11.2012         № 138-р

Київ

 

Про усунення порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної та теплової енергії ДП «Енергохімпром»

 

Відповідно до Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, затвердженого  Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, затверджених постановою НКРЕ від 08.02.96 № 3 (далі – Ліцензійні умови з виробництва електричної енергії), Умов та правил (ліцензійні умови) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затверджених постановою НКРЕ від 26.04.2006   № 540 (далі – Ліцензійні умови з виробництва теплової енергії) та на підставі актів планових перевірок від 26.10.2012 № 29 і № 30 відповідно, здійснених Відділом  НКРЕ у Харківській області, щодо порушення ДП «Енергохімпром»  (Харківська область, м. Первомайський, код ЄДРПОУ 34971044) пункту 3.7. Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії у частині сплати поточної плати та пункту 3.5. Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії у частині сплати за ліцензію згідно з законодавством України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ЗОБОВ′ЯЗУЄ

 

ДП «Енергохімпром» до 16 листопада  2012 року усунути порушення пункту 3.7. Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії у частині сплати поточної плати та пункту 3.5. Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії у частині сплати за ліцензію згідно з законодавством України.

 

 

Голова Комісії                   С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2019 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики