Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


 НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОСТАНОВА

11.12.2012         № 1602

Київ

 

Про порядок розподілу коштів

 

Відповідно до Закону України «Про електроенергетику», Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики” Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Кошти за укладеним договором про доступ до пропускної спроможності міждержавних електричних мереж України перераховуються на поточний рахунок із спеціальним режимом використання суб’єкта електроенергетики, який здійснює передачу електричної енергії міждержавними електричними мережами України, відкритий в уповноваженому банку.

2. Кошти, отримані відповідно до пункту 1 цієї постанови, обліковуються на поточному рахунку із спеціальним режимом використання суб’єкта електроенергетики, який здійснює передачу електричної енергії міждержавними електричними мережами України, і використовуються ним за напрямками, визначеними законодавством.

3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії регулювання електроенергетики України від 22 жовтня 2009 року № 1205 «Про порядок розподілу коштів».

 

 

Голова Комісії                   С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики