Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


 НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОСТАНОВА

13.12.2012         № 1641

Київ

 

Про переоформлення ліцензії на постачання природного газу за нерегульованим тарифом, виданої ТОВ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОТОРГ»

 

Відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики» та постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 № 1698 «Про затвердження переліку органів ліцензування» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Переоформити ліцензію АВ № 527295 на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом, видану ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОТОРГ», код ЄДРПОУ 37044944, у зв’язку зі зміною найменування та місцезнаходження юридичної особи з ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОТОРГ», м. Київ, вул. Цитадельна, буд. 7, на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНКОРГАЗ», м. Київ, вул. Миколи Гайцана, буд. 6.

2. Ліцензію АВ № 527295 визнати недійсною.

 

 

Голова Комісії                   С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики