Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


 НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОСТАНОВА

13.12.2012         № 1636

Київ

 

Про відмову ТОВ „ВІННИЦЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД” у продовженні дії ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання 13 грудня 2012 року, розглянувши питання про продовження дії ліцензії ТОВ „ВІННИЦЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД” ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, установила, що за ліцензійним реєстром НКРЕ ліцензія АВ № 391279 була видана ЗАТ „ВІННИЦЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД”.

Відповідно до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі 21 липня 2010 року було припинено державну реєстрацію ЗАТ „ВІННИЦЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД” в результаті злиття, приєднання, поділу або перетворення.

При цьому, відповідно до пункту 1.1. Статуту ТОВ „ВІННИЦЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД” Товариство засноване відповідно до рішення загальних зборів учасників від 21.07.2010, протокол № 1, шляхом перетворення закритого акціонерного товариства в товариство з обмеженою відповідальністю, та є правонаступником ЗАТ „ВІННИЦЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД”.

Відповідно до пункту 5.5 Інструкції про порядок видачі ліцензій Національною комісією регулювання електроенергетики на здійснення окремих видів підприємницької діяльності, затвердженої постановою НКРЕ від 06.10.99 № 1305, у продовженні дії ліцензії може бути відмовлено в разі виявлення розбіжностей у документах, що додаються до заяви, із відомостями, зазначеними у реєстрі виданих ліцензій.

Відповідно до Закону України „Про електроенергетику”, Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики”, та пункту 2.13 Інструкції про порядок видачі ліцензій Національною комісією регулювання електроенергетики на здійснення окремих видів підприємницької діяльності, затвердженої постановою НКРЕ від 06.10.1999 № 1305, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „ВІННИЦЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД” (код ЄДРПОУ 34964131, м. Вінниця, вул. Острозького, буд. 3) у продовженні дії ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом у зв’язку з виявленням розбіжностей у документах, що додаються до заяви, із відомостями, зазначеними у реєстрі виданих ліцензій.

 

 

Голова Комісії                   С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики