Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

Протокол від 31.01.2013 № 10

засідання комітету з конкурсних торгів Національної комісії,

що здійснює державне регулювання в сфері енергетики


 

Присутні:

 

Голова Комітету з  конкурсних торгів

 

Члени комітету:

 

 

Теличко К.І.

 

Процун О.В.

Максюк В.М.

Виноградов О.О.

Верес О.Г.

Волошина О.В.

Проноза Г.С.

Сус-Бойко С.М.

 

 

Порядок денний

 

1. Розгляд пропозицій конкурсних торгів на закупівлю послуги з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги з охорони) (код за ДК 016-97 74.60.1)

 

Слухали:

 

Сус-Бойко С.М. секретаря комітету з конкурсних торгів, яка повідомила що 25 січня 2013 року о 11:30 год. відбулося розкриття пропозицій конкурсних торгів (протокол засідання комітету з конкурсних торгів від 25.01.2013 № 8) на закупівлю послуги з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги з охорони) (код за ДК 016-97 74.60.1). Від учасників процедури закупівлі надійшло 5 пропозиції. Пропоную детально розглянути надані документи щодо їх відповідності вимогам документації конкурсних торгів та прийняти рішення про їх допущення до оцінки.

 

Учасник 1 - Відділ Державної служби охорони «Захист» УДСО при ГУМВС України в м. Києві:

- оформлення наданих документів про присвоєння та підвищення кваліфікації охоронник (охоронець) – на співробітників учасника - не відповідають вимогам п. 2.3 табл. 1 додатку 3 документації конкурсних торгів;

- відсутня виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (надано витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України) – п. 3.1 табл. 2 додаток 3 документації конкурсних торгів;

- Довідка з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) не завірена відповідно до вимог зазначених у п.3.3 таблиці 2;

- копія ліцензії МВС на надання послуг з охорони власності та громадян не завірена відповідно до вимоги зазначеної у додатку 3 документації конкурсних торгів.

 

Учасник 2 - Товариство з обмеженою відповідальністю «Київське детективно-охоронне агентство «Безпека-ЛТД»:

 - усі сторінки пропозиції конкурсних торгів пронумеровані, але зі зворотної сторони не усі підписані учасником і відсутні відбитки печатки (п. 3.1 розділ 3).

 

Учасник 3 - Приватне підприємство «Шериф-Комплекс»:  пропозиція учасника 3 відповідає умовам документації конкурсних торгів;

 

Учасник 4 - Товариство з обмеженою відповідальністю «Барс-2000»: пропозиція учасника 4 відповідає умовам документації конкурсних торгів;

 

Учасник 5 - Товариство з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Вектор»:

 - у пропозиції конкурсних торгів не пронумеровано сторінки (п.3.1 розділ 3);

 - у складі пропозиції конкурсних торгів міститься договір оренди автомобіля між учасником та «Обществом с ограниченной ответственностью «ИНВЕСТИЦИОННАЯ КОМПАНИЯ «МОСТ-КЕПИТАЛ» (мовою оригіналу), не виконана умова п. 1.7 розділу 1 документації конкурсних торгів.

 

Вирішили:

 

1. Пропозиції Учасника 1 – Відділ Державної служби охорони «Захист» УДСО при ГУМВС України в м. Києві, Учасника 2 – Товариство з обмеженою відповідальністю «Київське детективно-охоронне агентство «Безпека-ЛТД», Учасника 5 – Товариство з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Вектор»  відхилити, як такі, що не відповідають умовам документації конкурсних торгів на підставі п.3 частини 1 ст. 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

2. Пропозиції Учасника 3 – Приватне підприємство «Шериф-Комплекс» та Учасника 4 – Товариство з обмеженою відповідальністю «Барс-2000» допустити до оцінки.

3. Інформацію про відхилення пропозицій учасників оприлюднити на веб-порталі Уповноваженого органу протягом 3-х робочих днів.

4. Перейти до проведення оцінки пропозицій конкурсних торгів.

 

 

 

Члени комітету:         

 

 

О.Процун

 

В.Максюк

 

О.Виноградов

 

О.Верес

 

О.Волошина

 

Г.Проноза

 

Секретар комітету                                              

С.Сус-Бойко

 

 

Голова комітету з конкурсних торгів                                                                 К.Теличко

 

31.01.2013

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2018 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики