Реєстрація нового користувачаX  



Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:



Пароль (мінімум 6 символів)**:



Підтвердження пароля*:



Контрольне запитання*:



Відповідь на запитання*:



Прізвище Ім'я По-батькові*:



E-mail*:



Факс:



Телефон:



Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 



 

версія для друку


 

 Які дії має здійснити ліцензіат з передачі та постачання електричної енергії за регульованим тарифом у разі придбання або відчуження більше ніж 25 відсотків часток (акцій, паїв) або активів (майна) товариства?

 

Відповідь:

 

Це питання врегульовано Законом України «Про електроенергетику», Умовами та Правилами здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами (далі – Умови та Правила з передачі), затвердженими постановою НКРЕ від 13.06.1996 № 15, та Умовами та Правилами здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (далі – Умови та Правила з постачання), затвердженими постановою НКРЕ від 13.06.1996 № 15/1.


Згідно із пунктом 3.11 Умов та Правил з передачі та пунктом 3.9 Умов та Правил з постачання, у разі ліквідації, реорганізації у формі злиття, приєднання, участі в об'єднаннях, а також придбання або відчуження більше ніж 25 відсотків часток (акцій, паїв) або активів (майна) ліцензіата він повинен звернутися до НКРЕ для визначення відповідності зазначених заходів Умовам та Правилам.


При цьому, пунктами 2.3 Умов та Правил з передачі та Умов та Правил з постачання визначено, що ліцензіат разом із спорідненими підприємствами не повинен займатися ліцензованою діяльністю з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом на території здійснення ліцензованої діяльності та на закріпленій території.


Виходячи з зазначеного, у разі ліквідації, реорганізації у формі злиття, приєднання, участі в об'єднаннях, а також придбання або відчуження більше ніж 25 відсотків часток (акцій, паїв) або активів (майна) ліцензіат повинен звернутися до НКРЕ з відповідними підтверджуючими документами та інформацією щодо наявності споріднених підприємств, які виникають у результаті вищезазначених дій, та здійснюють діяльність з передачі та/або постачання електричної енергії за регульованим та нерегульованим тарифом.


Також, з метою запобігання порушення ліцензіатом чинного законодавства, зокрема Умов та Правил, на думку Комісії, ліцензіат повинен звернутися до НКРЕ для визначення відповідності до настання обставин, визначених пунктом 3.11 Умов та Правил з передачі та пунктом 3.9 Умов та Правил з постачання.

 

08.02.2013

 

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2019 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики