Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


Чи включено в роздрібну ціну природного газу для населення витрати на послуги банків по прийому платежів за послуги з газопостачання?

 

Відповідь:

 

Роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення, розраховані з урахуванням ціни газу власного видобутку як товару, цільової надбавки, податку на додану вартість та тарифів на транспортування, розподіл та постачання природного газу.

 

Елемент «Інші витрати», який входить до структури тарифу на постачання природного газу за регульованим тарифом, зокрема, включає такі витрати, як витрати на послуги зв'язку, послуги автотранспорту, оренда споруд, відрядження, витрати на охорону, плата за землю, послуги банку, податки за рахунок собівартості тощо.

 

До складу елементу витрат «послуги банку», зокрема, входять витрати, пов'язані з оплатою послуг комерційних банків та інших кредитно-фінансових установ, включаючи плату за розрахункове обслуговування, у тому числі кошти для покриття послуг банків за послуги з прийому платежів за природний газ від населення, отримання гарантій вексельного авалю факторингових і довірчих операцій, облік боргових вимог і зобов'язань, включаючи цінні папери, та облік інших витрат, пов'язаних з грошовим обігом.

 

При цьому газопостачальні підприємства укладають договори про приймання готівкових платежів від населення за природний газ з відповідними банками.

 

Таким чином, у роздрібну ціну природного газу для населення включено витрати на послуги банків. Для визначення переліку банків, з якими укладено договори про приймання готівкових платежів від населення за природний газ, споживачу необхідно звернутися безпосередньо до газопостачального підприємства.

 

12.03.2013

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики