Реєстрація нового користувачаX  



Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:



Пароль (мінімум 6 символів)**:



Підтвердження пароля*:



Контрольне запитання*:



Відповідь на запитання*:



Прізвище Ім'я По-батькові*:



E-mail*:



Факс:



Телефон:



Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 



 

версія для друку


Чи можна віднести двоквартирний будинок, не газифікований природним газом, до багатоквартирних будинків, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання?

 

Відповідь:

 

Для цілей Порядку застосування тарифів на електроенергію (пункт 2.1.2), затвердженого постановою НКРЕ від 23.04.2012 № 498 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.04.2012 за № 599/20912, до багатоквартирних будинків належать житлові будинки з трьома та більше квартирами (будинки багатоквартирні масової забудови, будинки багатоквартирні підвищеної комфортності, будинки житлові готельного типу), а також спарені або зблоковані житлові будинки з трьома та більше квартирами, крім гуртожитків, готелів, туристичних баз, таборів, будинків відпочинку, відокремлених житлових будинків садибного типу (міських, позаміських, сільських), вілл, дач, будинків для персоналу лісового господарства, літніх будинків для тимчасового проживання, садових будинків.

 

Крім того, відповідно до Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000, затвердженого наказом Держстандарту України від 17.08.2000 № 507, багатоквартирний будинок - це житловий будинок з трьома та більше квартирами (будинки багатоквартирні масової забудови, будинки багатоквартирні підвищеної комфортності, будинки житлові готельного типу). До них не належать гуртожитки, готелі, туристичні бази та будинки відпочинку.

 

Таким чином, двоквартирний будинок не можна віднести до багатоквартирних будинків.

 

14.03.2013

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2019 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики