Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

 

ЗВІТ

про базове відстеження результативності регуляторного акта

 

 

Вид та назва регуляторного акта:

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики „Про затвердження Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти ” (далі – Постанова).

Набрання чинності - з дня офіційного опублікування.

 

Найменування виконавця заходів з відстеження:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

 

Цілі прийняття акта:

 

Ціллю прийняття постанови є встановлення механізму надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти.

 

Строк виконання заходів з відстеження:

З 12.03.2013 по 09.04.2013 (29 календарних днів).

 

Тип відстеження:

Базове

 

Методи одержання результатів відстеження:

Методом одержання результатів відстеження є статистичні дані, одержані шляхом аналізу звернень суб’єктів господарювання до центрального апарату НКРЕ.

 

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, були отримані:

- шляхом аналізу вхідної кореспонденції центрального апарату НКРЕ, в тому числі за факсом та електронною поштою;

- шляхом проведення нарад з обговорення отриманих пропозицій та зауважень.

 

Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Після набрання чинності Постанови її результативність визначається такими кількісними показниками:

1) розмір компенсації втрат  ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності які реалізують інноваційні проекти;

- фактичні звітні дані енергопостачальних компаній – акти звірки фактичних обсягів споживання електроенергії суб’єктами господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти.

- фактичні звітні дані енергопостачальних компаній – розрахунок суми компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти.

2) кількість суб’єктів господарської діяльності та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акта.

Дія акта поширюється на енергопостачальні компанії (ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом), які здійснюють постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти.

3) розмір коштів і час, що витрачатимуться суб’єктами господарської діяльності та/або фізичними особами, пов’язаними з виконанням вимог акта.

Розмір компенсації втрат від здійснення постачання електроенергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти  Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти.

4) рівень поінформованості суб’єктів господарської діяльності та/або фізичних осіб з основних положень акта.

Відповідно до  вимог статей 9, 13, 21 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” проект постанови НКРЕ „Про затвердження Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти”, аналіз регуляторного впливу та повідомлення про оприлюднення розміщено на офіційному веб-сайті НКРЕ в мережі Інтернет www.nerc.gov.ua.

Протягом періоду підготовки проекту регуляторного акта та після  прийняття Постанови, Комісія постійно надає вичерпні роз’яснення щодо Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти у вигляді відповідей на  письмові та усні запитання.

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Результатом впровадження постанови НКРЕ „Про затвердження Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти ” є приведення нормативно-правового акту НКРЕ, яким затверджено Порядок надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти, у відповідність до чинного законодавства та одночасне його вдосконалення.

Реалізація проекту не потребувала додаткових витрат із Державного бюджету України.

 

Голова Комісії                                    С.Тітенко

 

06.09.2013

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики