Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОСТАНОВА

26.09.2013         № 1272

Київ

 

Про відмову ТОВ „РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО” у видачі ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання 26 вересня 2013 року, розглянувши питання про видачу ТОВ „РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО” ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, установила, що показники нормативів достатності власних активів, розраховані на підставі даних балансу ТОВ „РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО” станом на 30.06.2013, не відповідають Нормативам достатності власних активів суб’єктів підприємницької діяльності, затвердженим постановою НКРЕ від 29.07.1999 № 983 (далі – Постанова).

Відповідно до Постанови показники нормативів достатності власних активів, розраховані для кожного суб’єкта підприємницької діяльності, повинні відповідати нормативам, визначеним цією Постановою. Якщо підприємство не дотримується вимог хоча б одного з нормативів, воно повинне надати Комісії додаткові гарантії у формі банківської гарантії або копії договору на відкриття кредитної лінії, що підтверджує відповідність затвердженим нормативам.

Разом з тим, ТОВ „РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО” не було надано додаткових гарантій у формі банківської гарантії або копії договору на відкриття кредитної лінії, що підтверджує відповідність затвердженим нормативам.

Крім того, згідно з нормативами, затвердженими Постановою, нормативи достатності власних активів суб'єктів підприємницької діяльності, які отримують у НКРЕ ліцензії на постачання електричної енергії, не розраховуються для суб'єктів підприємницької діяльності, якщо постачання електричної енергії вони здійснюють за рахунок власного.

Однак, ТОВ „РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО” не було надано копії документів, які підтверджують власне виробництво електричної енергії Товариством.

На підставі зазначеного, Комісія дійшла висновку, що заявником не підтверджено достатність власних коштів (активів), додержання інших показників та вимог, що обмежують ризики операцій на оптовому ринку електроенергії згідно з нормативами, встановленими НКРЕ.

Відповідно до Закону України „Про електроенергетику”, Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики” та пункту 2.13 Інструкції про порядок видачі ліцензій Національною комісією регулювання електроенергетики на здійснення окремих видів підприємницької діяльності, затвердженої постановою НКРЕ від 06.10.1999 № 1305, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО” (код ЄДРПОУ 36598008, м. Рівне, вул. Данила Галицького, буд. 27) у видачі ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом у зв’язку з недостатністю в суб'єкта підприємницької діяльності власних коштів (активів), неможливістю додержання інших показників та вимог, що обмежують ризики операцій на оптовому ринку електроенергії згідно з нормативами, встановленими НКРЕ.

 

В.о. Голови Комісії                   О.Рогозін

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики