Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

ЗВІТ

про повторне відстеження результативності регуляторного акта

 

 

Вид та назва регуляторного акта:

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 13.09.2012 № 1177 «Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток» (далі – Постанова).

Набрання чинності 29.10.2012.

 

Найменування виконавця заходів з відстеження:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

 

Цілі прийняття акта:

Метою прийняття постанови є затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток, чим забезпечується державне регулювання цін на природний газ власного видобутку.

 

Строк виконання заходів з відстеження:

Відстеження результативності регуляторного акта проводилось з 01.11.2013 по 20.11.2013 протягом 20 календарних днів.

 

Тип відстеження:

Повторне.

 

Методи одержання результатів відстеження:

Методом одержання результатів відстеження є дослідження статистичних даних, одержаних шляхом аналізу звернень суб’єктів господарювання до центрального апарату НКРЕ щодо надання пропозицій та зауважень стосовно прийнятої постанови.

 

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Данні та припущення, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, були отримані:

- шляхом аналізу вхідної кореспонденції центрального апарату НКРЕ, в тому числі за факсом та електронною поштою;

- шляхом проведення внутрішніх нарад з обговорення отриманих пропозицій та зауважень.

 

Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Після набрання чинності постанови НКРЕ від 13.09.2012 № 1177 «Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток» її результативність визначається такими кількісними та якісними показниками:

1) Дія акта не потребує надходжень та/або видатків з/до державного та місцевих бюджетів і державних цільових фондів, пов’язаних з дією регуляторного акта.

2) Кількість суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюється дія акта:

дія акта поширюється на суб'єктів господарювання, що здійснюють видобуток природного газу на підставі спеціальних дозволів на користування надрами і підпадають під дію статті 10 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу». Станом на 01.11.2013 кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія регуляторного акта становить 6.

3) Прийняття акта не передбачає додаткових витрат щодо розміру коштів і часу, що витрачаються суб’єктами господарювання та/або фізичними особами пов’язаними з виконанням вимог регуляторного акта.

4) Рівень поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта – високий, оскільки відповідно до вимог статей 9, 13, 21 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проект постанови НКРЕ «Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток», аналіз регуляторного впливу та повідомлення про оприлюднення були розміщені на офіційному веб-сайті НКРЕ в мережі Інтернет www.nerc.gov.ua.

Після прийняття постанова НКРЕ від 13.09.2012 № 1177 «Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток» була офіційно опублікована в Офіційному віснику України від 29.10.2012 № 80, ст. 3229, у газеті  Урядовий кур’єр від 09.11.2012 № 206 та в системі комплексного інформаційного забезпечення «ЛІГА».

Звіт про базове відстеження результативності постанови був розміщений на офіційному веб-сайті НКРЕ.

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Результатом впровадження постанови НКРЕ від 13.09.2012 № 1177 «Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток» є забезпечення державного регулювання діяльності з видобутку природного газу шляхом створення ефективної нормативно-правової бази регулювання процесу формування цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють видобуток природного газу на підставі спеціальних дозволів на користування надрами і підпадають під дію статті 10 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу», та встановлення економічно обґрунтованої ціни на природний газ власного видобутку, яка є складовою роздрібних цін на природний газ для потреб населення.

 

 

Голова Комісії                                     С. Тітенко

 

26.11.2013

 

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики