Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


Див. доповнення – лист НКРЕ від 01.04.2013 № 2244/26/47-13

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ЛИСТ

29.01.2013                   № 774/26/47-13

 

Для використання в роботі та виконання

 

Особисто першим керівникам 

ліцензіатів з передачі електричної енергії

місцевими (локальними) електричними мережами

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі – НКРЕ), в межах своєї компетенції повідомляє, що 01.01.2013 набрали чинності зміни до Закону України "Про електроенергетику", які внесені Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб'єктів природних монополій" від 22.06.2012 № 5021-VI.

Постановою НКРЕ від 25.12.2012 № 1695 "Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2013 рік", зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 08.01.2013 за № 65/22597 (дата набрання чинності – 25.01.2013), затверджені ставки плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2013 рік.

У відповідні терміни, встановлені Законом України "Про електроенергетику", будуть введені в дію Правила приєднання електроустановок до електричних мереж та Методика розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж, а також інші нормативно-правові акти.

Враховуючи вищенаведене, НКРЕ звертає увагу щодо необхідності неухильного надання послуг зі стандартних приєднань електроустановок до електричних мереж. Надання послуг зі стандартних приєднань передбачає реалізацію вказаних функцій за принципом "єдиного вікна".

Особисто першим керівникам електропередавальних організацій впродовж 5 (п'яти) робочих днів з дня отримання даного листа інформувати НКРЕ щодо заходів, вжитих електропередавальними організаціями з метою реалізації положень Закону України "Про електроенергетику", а саме:

Яким чином реалізовані в компанії вимоги Закону України "Про електроенергетику", в частині приєднання електроустановок до електричних мереж (надати копію наказу/розпорядження та висновок юридичного департаменту компанії щодо відповідності наказу/розпорядження діючому законодавству України)?

Надати у вигляді блок-схеми порядок реалізації організаційних та технічних заходів починаючи від моменту звернення замовника.

Повідомити про ступінь децентралізації під час прийняття рішень. Які подальші заходи з децентралізації передбачається здійснити (а сама, які повноваження мають/матимуть районні структурні підрозділи компанії)?

Двічі на місяць (раз на два тижні) надавати НКРЕ інформацію про надання послуг зі стандартних приєднань за формою, що додається.

Першим керівникам електропередавальних організацій під персональну відповідальність виконання вимог даного листа НКРЕ та надання інформації про надання послуг зі стандартних приєднань за формою, що додається.

Додаток: на 1 арк. в 1 прим.

 

Голова Комісії                                     С.Тітенко

 


Додаток

до листа НКРЕ

29.01.2013 № 774/26/47-13

 

Інформація __________________________________________________________________________________________________

            (найменування електропередавальної організації)

щодо фактичних витрат з приєднання нових електроустановок (збільшення потужності існуючих) для електроустановок замовників _______________________________________________ приєднання, в ____________________ місцевості,

                                                                                                                                                                                                        (першого, другого, третього ступеня, нестандартного)                       (сільській, міській)

в ____________________________________________________________________________________________________________________________

                                         (місце розташування точки приєднання до мереж згідно адміністративно-територіального устрою України (Автономна Республіка Крим, області, міста Київ або Севастополь))

 

№ з/п

Номер та дата договору про приєднання (технічних умов)

Замовник/Споживач електричної енергії (найменування, адреса, контактний телефон)

Приєднана потужність, Pp, кВт

Ставка плати (для стандартного приєднання) або доля участі замовника в розвитку мереж для нестандартного приєднання

Надходження коштів за договором про приєднання

Рівень напруги в точці приєднання, кВ

Точка забезпечення потужності назва лінії електропередач та номер опори (відстань до кабельної врізки) та/або назва (номер) підстанції згідно системи кодифікації назв

Необхідність будівництва (реконструкції, переоснащення, модернізації) підстанції напругою в кВ (з переліком відповідних робіт: заміна трансформатора, вимикача, розподільчого пристрою тощо)

Необхідність будівництва чи реконструкції ЛЕП у км напругою, кВ (із зазначенням типу ЛЕП: ПЛ або КЛ)

Фактична вартість, Bв тис. грн.

Балансова вартість демонтованого устаткування та обладнання, яке підлягає подальшому використанню, тис. грн.

Приріст трансформаторної потужності, який отримала електропередавальна організація в результаті виконання усіх технічних заходів, пов’язаних з приєднанням електроустановок замовника, кВт

110(150)/35/10(6)

110(150)/10(6)

35/10(6)

10(6)/0,4

110(150)

35

10(6)

0,4

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Технічний директор                                                                 П.І.Б.

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики