Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ЛИСТ

16.05.2013                   № 3223/13/47-13

 

Виконавчий комітет

Ірмінська міська рада

Луганської області

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, розглянула лист Ірмінської міської ради Луганської області від 09.04.2013 № 298 щодо застосування тарифу на електричну енергію для населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, та в межах компетенції повідомляє.

Тарифи на електроенергію, що відпускається населенню (далі – Тарифи), затверджені постановою НКРЕ від 23 квітня 2012 року № 497 (із змінами, внесеними постановою НКРЕ від 13.09.2012 № 1183), зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 23 квітня 2012 року за № 598/20911. З 1 жовтня 2012 року відпуск електроенергії населенню, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, проводиться за тарифами, вказаними в пункті 1.5. Тарифів, а саме:

В період з 1 травня по 30 вересня (включно):

за обсяг, спожитий до 250 кВт·год електроенергії на місяць (включно), – 21,54 коп. за 1 кВт∙год (з ПДВ);

за обсяг, спожитий понад 250 кВт·год до 800 кВт·год електроенергії на місяць (включно), – 28,02 коп. за 1 кВт∙год (з ПДВ);

за обсяг, спожитий понад 800 кВт·год електроенергії на місяць, – 95,76 коп. за 1 кВт∙год (з ПДВ).

В період з 1 жовтня по 30 квітня (включно):

за обсяг, спожитий до 3600 кВт·год електроенергії на місяць (включно), – 21,54 коп. за 1 кВт∙год (з ПДВ);

за обсяг, спожитий понад 3600 кВт·год електроенергії на місяць, – 95,76 коп. за 1 кВт∙год (з ПДВ).

Відповідно до пункту 2.1.2 Порядку застосування тарифів на електроенергію, затвердженого постановою НКРЕ від 23.04.2012 № 498, яку зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23.04.2012 за № 599/20912 (далі – Порядок), населенню, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, відпуск електричної енергії проводиться за тарифом, установленим для населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (або електроопалювальними установками та кухонними електроплитами).

Підтвердження факту відсутності газифікації природним газом багатоквартирних будинків та відсутності або нефункціонування у зазначених будинках систем централізованого теплопостачання здійснюється на підставі акта державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (далі – державна інспекція).

Державна інспекція звертається до відповідного органу місцевого самоврядування для отримання підтвердження факту відсутності газифікації природним газом та відсутності або нефункціонування систем централізованого теплопостачання в окремих багатоквартирних будинках.

Акт складається в довільній формі у чотирьох примірниках, один з яких надається відповідному ліцензіату, другий – відповідно Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, третій – органу місцевого самоврядування, а четвертий – залишається у державній інспекції. Копію акта державна інспекція надає територіальному підрозділу НКРЕ у відповідному регіоні.

Відповідний тариф для зазначеної категорії має застосовуватися з наступного розрахункового періоду після складання відповідного акта державною інспекцією.

Таким чином, в разі наявності двох обов’язкових умов, що зазначені вище, тобто якщо окремий багатоквартирний будинок не газифіковано природним газом, і при цьому, в ньому відсутня або не функціонує система централізованого теплопостачання, що підтверджується актом державної інспекції, може бути застосовано тариф на електроенергію для населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання.

 

Член Комісії                                         К.Теличко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2019 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики