Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ЛИСТ

23.08.2013                   № 5839/13/47-13

 

Щодо надання відповіді

 

С-й Т.О.

с. В. Мануілівка,

Козельщанський р-н, Полтавська обл.

 

Міністерство регіонального розвитку,

будівництва та житлово-комунального

господарства України

 

Редакція газети «Урядовий кур’єр»

 

Шановна Т.О.!

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі – НКРЕ), розглянула Ваше звернення до редакції газети «Урядовий кур’єр» щодо утримання УДППЗ «Укрпошта» платежів від населення при оплаті вартості спожитої електроенергії, надіслане за належністю листом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 17.07.2013 № 8/10-1942-13 і в межах компетенції повідомляє.

Під час здійснення оплати за електроенергію населенням та іншими споживачами через банківські установи та УДППЗ «Укрпошта» виникає необхідність додаткової оплати цим установам за послуги з перерахування платежів. Проте з метою зменшення фінансового навантаження на населення НКРЕ у структурі тарифів на передачу та постачання електроенергії енергопостачальних компаній (у т.ч. ПАТ «Полтаваобленерго») передбачає кошти на сплату комісійної винагороди банкам та/або УДППЗ «Укрпошта» при прийманні платежів за електроенергію від населення. Тобто, витрати на сплату комісійної винагороди банкам та/або УДППЗ «Укрпошта» здійснюють енергопостачальні компанії. При цьому енергопостачальні компанії самостійно обирають банки, з якими укладають договори за принципом економічної доцільності (мінімізації витрат).

 

З повагою

Член Комісії                                        К.Теличко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2019 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики