Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ЛИСТ

30.10.2013                   № 7568/26/47-13

 

Г-о Т.Л.

 

Шановна Т.Л.!

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі - НКРЕ), розглянула надіслане Вами звернення від 23.10.2013 та в межах своєї компетенції повідомляє.

Згідно з частиною першою статті 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» технічні умови - комплекс умов та вимог до інженерного забезпечення об'єкта будівництва, які повинні відповідати його розрахунковим параметрам, зокрема щодо енергопостачання.

При цьому згідно з положеннями статті 4 цього Закону об'єктами будівництва є будинки, будівлі, споруди будь-якого призначення, їх комплекси, лінійні об'єкти інженерно-транспортної інфраструктури.

Тобто, технічні умови видаються на інженерне забезпечення об'єкта будівництва, а саме - житлового будинку, а не окремого приміщення будинку.

Відповідно до інформації, наданої Вами, постачання електричної енергії до нежитлового приміщення, яке розміщене в житловому багатоквартирному будинку, здійснюється окремим кабелем від трансформаторної підстанції відповідно до укладеного договору про постачання електричної енергії.

Тобто, свого часу, для забезпечення надійності електропостачання інших приміщень чи квартир житлового будинку, енергопостачальником були видані технічні умови, якими було передбачено внесення змін до проекту електропостачання будинку, в частині облаштування окремого вводу у будинок.

Таким чином, для збільшення величини потужності електроустановок нежитлового приміщення житлового будинку, яке згідно проекту заживлене окремим вводом, Ви як власник (користувач) цього приміщення маєте отримати послугу з приєднання відповідно до порядку, визначеного Правилами приєднання електроустановок до електричних мереж, затверджених постановою НКРЕ від 17.01.2013 № 32.

 

З повагою

Член Комісії                                        Ю.Власенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2019 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики