Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОСТАНОВА

25.11.2013                   № 1491

Київ

 

Про переоформлення ліцензії на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданої ТОВ «КРИМ ТЕЦ»

 

Згідно з повноваженнями, наданими законами України «Про теплопостачання», «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059 «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Переоформити ліцензію АВ № 501426 на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, видану ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРИМТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ», код ЄДРПОУ 32417960, у зв’язку зі зміною найменування юридичної особи з ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРИМТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КРИМТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» та у зв’язку зі зміною місцезнаходження юридичної особи з АР Крим, Сімферопольський р-н, смт Молодіжне, вул. Кримська, буд. 7 на АР Крим, м. Сімферополь, вул. Монтажна, буд. 1.

2. Ліцензію АВ № 501426 визнати недійсною.

 

Голова Комісії                                      С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики