Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОСТАНОВА

05.12.2013                   № 1546

Київ

 

Про анулювання ліцензій на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом, виданих ПП «ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ШПАЛ КРЕМЕНЧУКА» та ТОВ «УКРАЇНСЬКА НАФТО-ГАЗОВА КОМПАНІЯ»

 

Відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики» та постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 № 1698 «Про затвердження переліку органів ліцензування» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

На підставі заяв ліцензіатів анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

АЕ № 194521, видану ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ШПАЛ КРЕМЕНЧУКА» (код ЄДРПОУ 35713592, Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Леніна, буд. 94);

АГ № 507498, видану ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКА НАФТО-ГАЗОВА КОМПАНІЯ» (код ЄДРПОУ 37764888, м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, буд. 24).

 

Голова Комісії                                      С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики