Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

19.12.2013                   № 100-р

Київ

 

Про усунення порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ДП «Виробниче об’єднання південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова»

 

Відповідно до Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затверджених постановою НКРЕ від 26.04.2006 № 540 (далі – Ліцензійні умови), на підставі акта планової перевірки від 13.12.2013 № 30, здійсненої відділом НКРЕ у Дніпропетровській області, щодо порушень ДП «Виробниче об’єднання південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова» (м. Дніпропетровськ, вул. Криворізька, 1, код ЄДРПОУ 14308368) підпункту 2 пункту 3.4 Ліцензійних умов у частині повідомлення НКРЕ про зміни в переліку основного обладнання теплогенеруючих об’єктів, які перебувають у власності або користуванні ліцензіата, та пункту 3.1 Ліцензійних умов у частині провадження ліцензованої діяльності відповідно до законодавства у сфері теплопостачання, у тому числі згідно з цими Ліцензійними умовами, іншими нормативно-правовими актами, а саме пункту 2.7 Інструкції щодо заповнення форми звітності № 6-НКРЕ – енерговиробництво (квартальна) «Звіт про фінансові результати та виконання кошторису витрат з ліцензійних видів діяльності», затверджених постановою НКРЕ від 04.10.2012 № 1257 (далі – Інструкція), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ЗОБОВ′ЯЗУЄ:

 

1. ДП «Виробниче об’єднання південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова» до 27.12.2013 усунути порушення підпункту 2 пункту 3.4 Ліцензійних умов у частині повідомлення НКРЕ про зміни в переліку основного обладнання теплогенеруючих об’єктів, які перебувають у власності або користуванні ліцензіата.

2. Застерегти ДП «Виробниче об’єднання південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова» щодо недопущення надалі порушень підпункту 2 пункту 3.4 Ліцензійних умов у частині повідомлення НКРЕ про зміни в переліку основного обладнання теплогенеруючих об’єктів, які перебувають у власності або користуванні ліцензіата, та пункту 3.1 Ліцензійних умов у частині провадження ліцензованої діяльності відповідно до законодавства у сфері теплопостачання, у тому числі згідно з цими Ліцензійними умовами, іншими нормативно-правовими актами, а саме пункту 2.7 Інструкції.

 

Голова Комісії                                      С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики