Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОСТАНОВА

26.12.2013                   № 1772

Київ

 

Щодо продовження дії ліцензій з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданих ТОВ „УКРЕНЕРГОТРАНЗИТ” та ТОВ „МОТОРДЕТАЛЬ-КОНОТОП”

 

Відповідно до Закону України „Про електроенергетику”, Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики”, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

Продовжити дію ліцензій на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданих:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „УКРЕНЕРГОТРАНЗИТ” (код ЄДРПОУ 33261582, м. Київ, просп. Правди, буд. 94) до 26 грудня 2018 року;

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „МОТОРДЕТАЛЬ-КОНОТОП” (код ЄДРПОУ 30573983, Сумська обл., м. Конотоп, вул. Вирівська, буд. 64) до 18 січня 2019 року.

 

Голова Комісії                                      С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики