Реєстрація нового користувачаX  



Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:



Пароль (мінімум 6 символів)**:



Підтвердження пароля*:



Контрольне запитання*:



Відповідь на запитання*:



Прізвище Ім'я По-батькові*:



E-mail*:



Факс:



Телефон:



Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 



 

версія для друку


Чи можливо застосовувати роздрібні ціни на природний газ для потреб населення при отриманні послуг з газопостачання для опалення теплиці, яка знаходиться на власній земельній ділянці поряд з власним будинком та використовується для вирощування овочів та фруктів для власного споживання без мети отримання прибутку?

 

Відповідь:

 

Відповідно до положень пункту 4 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.1999 № 2246 (далі – Правила), послуги з газопостачання надаються населенню на підставі договору, що укладається ним відповідно до типового договору, затвердженого у встановленому порядку.

 

Типовий договір про надання населенню послуг з газопостачання затверджено  постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2006 № 938.

 

Згідно з положеннями пункту 2 Правил:

 

споживач – це фізична особа (населення), яка отримує природний газ з метою використання для власних побутових потреб, у тому числі для приготування їжі, підігріву води та опалення житлових приміщень;

об'єкт споживача - територіально відокремлена газифікована споруда (житловий будинок, квартира, майстерня, літня кухня тощо), що належить споживачеві на правах власності або користування.

 

При цьому, розрахунок населення (фізичних осіб) за надані послуги з газопостачання здійснюється за роздрібними цінами, диференційованими залежно від обсягів споживання, що встановлені НКРЕ, за показаннями лічильників газу, а у разі їх відсутності – за нормами споживання природного газу.

 

Таким чином, відпуск природного газу фізичній особі (населенню) з метою використання для власних побутових потреб має здійснюватися за роздрібними цінами на природний газ для населення.

 

При цьому, застосування ціни на природний газ для побутових потреб населення здійснюється відповідно до чинних нормативних актів.

 

Одночасно, звертаємо увагу, що листи НКРЕ не встановлюють норм права та мають виключно інформаційний характер.

 

22.01.2014

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики