Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

13.02.2014                   № 17

Київ

 

Про усунення порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії Комунального Підприємства Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницьктепломережа»

 

Відповідно до Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затверджених постановою НКРЕ від 26.04.2006 № 540 (далі – Ліцензійні умови), на підставі акта планової перевірки від 07.02.2014 № 23, здійсненої управлінням НКРЕ у м. Києві та Київській області, щодо порушень Комунальним Підприємством Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницьктепломережа» (Київська область, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Івана Мазепи, буд. 33, код ЄДРПОУ 20598264) пункту 2.3 Ліцензійних умов у частині застосування тарифів на відпуск теплової енергії, виробленої на теплогенеруючих потужностях ліцензіата, затверджених НКРЕ відповідно до Порядку розрахунку тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на ТЕЦ, ТЕС, АЕС та на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою НКРЕ від 12.10.2005 № 896 (далі – Порядок), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ЗОБОВ′ЯЗУЄ:

 

1. Комунальне Підприємство Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницьктепломережа» до 31.03.2014 усунути порушення пункту 2.3 Ліцензійних умов у частині застосування тарифів на відпуск теплової енергії, виробленої на теплогенеруючих потужностях ліцензіата, затверджених НКРЕ відповідно до Порядку.

2. Застерегти Комунальне Підприємство Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницьктепломережа» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов.

 

 

Голова Комісії                                     С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики