Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ЛИСТ

23.01.2014                   № 483/13/47-14

 

 

Управління Державної пенітенціарної

служби України у Хмельницькій області

Замкова виправна колонія (№ 58)

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі – НКРЕ), розглянула лист Замкової виправної колонії Управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області від 17.01.2014 № 179 щодо застосування до установ виконання покарань пункту 2.1.3 Порядку застосування тарифів на електроенергію (далі – Порядок), затвердженого постановою НКРЕ від 23.04.2012 № 498 (із змінами), зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 23.04.2012 за №599/20912, та повідомляє.

Відповідно до пункту 2.1 Порядку до категорії населення відносяться фізичні особи (громадяни), які споживають електричну енергію для власних побутових потреб у житлових будинках, квартирах, гуртожитках; для потреб особистих підсобних господарств, присадибних і садових ділянок, дач; для освітлення особистих гаражів та боксів.

Відповідно до частини 3 статті 17 Закону України «Про електроенергетику» (далі – Закон) тариф на електроенергію для населення, яке постійно проживає у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій, встановлюється у розмірі 70 відсотків діючого тарифу для відповідної групи населення.

Згідно з пунктом 2.1.3 Порядку населенню, яке проживає в 30-кілометровій зоні атомних електростанцій, відпуск електричної енергії проводиться за тарифом у розмірі 70 відсотків від рівня діючого тарифу для відповідної групи населення. Зазначений тариф на електроенергію застосовується тільки за місцем постійного проживання.

Разом з цим відповідно до пункту 3 Порядку установи виконання покарань, лікувально-трудові профілакторії, слідчі ізолятори у частині споживання електроенергії на комунально-побутові потреби відносяться до споживачів, прирівняних до населення.

Враховуючи вищезазначене, установи виконання покарань не відносяться до категорії населення, тобто дія частини 3 статті 17 Закону та пункту 2.1.3 Порядку на дану категорію споживачів електричної енергії не поширюється.

 

Член Комісії                                        К.Теличко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики