Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  
    документ
    втратив
    чинність

версія для друку


(Постанова втратила чинність на підставі

постанови НКРЕКП від 30.12.2015 № 3248)

 

(У постанову вносяться зміни

постановою НКРЕКП від 27.04.2015 № 1315 )

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОСТАНОВА

30.12.2011         № 267

м. Київ

 

Про алгоритм перерахувань коштів

 

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", на виконання пункту 11 Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2005 № 20 (із змінами), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Установити алгоритм розподілу коштів, що надходять за електричну енергію відповідно до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2005 № 20, згідно з яким:

1.1. Уповноважений банк кошти, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, за умови додаткового визначення в графі "Призначення платежу": "Постанова Кабінету Міністрів України від 11.01.2005 № 20. "Електроенергія" перераховує відповідно до спільного протокольного рішення, підписаного всіма учасниками цих розрахунків, на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії окремим платіжним дорученням із зазначенням у графі "Призначення платежу": "Постанова Кабінету Міністрів України від 11.01.2005 № 20. "Електроенергія".

1.2. Розпорядник коштів Оптового ринку кошти, що надійшли відповідно до підпункту 1.1 цієї постанови, за умови додаткового визначення в графі "Призначення платежу": "Постанова Кабінету Міністрів України від 11.01.2005 № 20. "Електроенергія" розподіляє між учасниками розподілу коштів Оптового ринку електричної енергії України відповідно до алгоритму розподілу коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕ від 21.12.2011 № 2 "Про алгоритм розподілу коштів з поточного рахунка із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії".

2. Кошти, недоотримані постачальниками електричної енергії за регульованим тарифом відповідно до підпункту 1.1 цієї постанови, установи уповноваженого банку повертають того ж банківського дня (а за необхідності і в наступні банківські дні) при здійсненні розподілу за рахунок коштів, які надходять від інших споживачів електричної енергії шляхом збільшення суми коштів, яка перераховується на поточний рахунок постачальника електричної енергії, та відповідного зменшення суми коштів, яка перераховується на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії.

3. Сума коштів, недоотримана постачальниками електричної енергії за регульованим тарифом відповідно до підпункту 1.1 цієї постанови, розраховується як різниця між сумою, яка повинна перераховуватися на поточний рахунок постачальника електричної енергії за регульованим тарифом без врахування підпункту 1.1 цієї постанови, та сумою, яка перерахована на поточний рахунок постачальника електричної енергії за регульованим тарифом з урахуванням підпункту 1.1 цієї постанови.

 

 

В.о. Голови Комісії                   О.Рогозін

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики