Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


 НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

18.10.2012         № 124-р

Київ

 

Про усунення порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «Енергія Карпат»

 

Відповідно до Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, затверджених постановою НКРЕ від 08.02.1996 № 3 (далі – Ліцензійні умови), та на підставі акта планової перевірки від 12.10.2012 № 7, здійсненої сектором НКРЕ у Закарпатській області, щодо порушення ТОВ «Енергія Карпат» (м. Ужгород, вул. 8-го Березня, 46, ЄДРПОУ 32270093) підпункту 3.6.1. Ліцензійних умов у частині дотримання законодавства України та нормативно-технічних документів, а саме пункту 3.3. Порядку придбання товарів, робіт і послуг ліцензіатами, ціни (тарифи) на відповідну діяльність яких установлюються НКРЕ, затвердженого постановою НКРЕ від 25.12.2002 № 1455 (далі – Порядок), щодо здійснення закупівель за процедурою відкритих торгів за умови, що вартість закупівель перевищує граничні показники,  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ЗОБОВ′ЯЗУЄ:

 

1. Зобов’язати ТОВ «Енергія Карпат»  до 01.11.2012 усунути порушення підпункту 3.6.1 Ліцензійних умов у частині дотримання законодавства України та нормативно-технічних документів, а саме пункту 3.3. Порядку, щодо здійснення закупівель за процедурою відкритих торгів за умови, що вартість закупівель перевищує граничні показники.

2. Застерегти ТОВ «Енергія Карпат» щодо недопущення надалі порушення підпункту 3.6.1 Ліцензійних умов у частині дотримання законодавства України та нормативно-технічних документів, а саме пункту 3.3. Порядку, щодо здійснення закупівель за процедурою відкритих торгів за умови, що вартість закупівель перевищує граничні показники.

 

 

В.о. Голови Комісії                   О.Рогозін

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики