Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ 

 

 

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ФОРМ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ

 

 

1. Електронні файли бланків форм фінансової звітності можна завантажити з офіційного веб сайту НКРЕ за адресою: www.nerc.gov.ua/?id=2445


2. Файл звітності є захищеним файлом в форматі MS Excel, тому Ліцензіат може заносити дані і робити зміни тільки в комірках (ячейках), які відкриті для редагування та мічені жовтим кольором.


3. Реквізити Ліцензіата, коди, прізвища керівника та головного бухгалтера заповнюються обов’язково в передбачених для цього комірках.


4. Усі показники форм фінансової звітності №1 - №6 наводяться в тисячах гривень без десяткових знаків. Наприклад: два мільйона триста сім тисяч тринадцять гривен – 2307,013 (в цьому випадку на екрані даний показник буде мати вигляд 2307).


5. Якщо при заповнюванні звіту за будь якою формою у деяких комірках відсутні дані, в таких комірках забороняється ставити прочерки.


6. Після заповнення звіту файл треба зберегти під назвою, яка формується наступним чином:


            ХХХХХ_К_Р

де “ХХХХХ” – код ліцензіата;

“К” – квартал, за який подається звіт;

“Р” – останні дві цифри звітного року.

Наприклад, для ВАТ „Житомиргаз” назва файла фінансової звітності за 3 квартал 2012 року буде такою:

            22008_3_12.xls


7. Квартальна фінансова звітність (файл у форматі MS Excel) подається до НКРЕ не пізніше 25 числа місяця, що настає за звітним кварталом, а річна - не пізніше 20 лютого наступного за звітним року на паперовому носії, а також електронною поштою за адресою: finstatement@nerc.gov.ua


8. Якщо у Ліцензіата виникають будь-які запитання щодо заповнення звітів, він може звернутися до управління стратегічного планування та розвитку енергетичних ринків НКРЕ України за телефоном (044) 204-71-86 Кривоног Тетяна Леонідівна або (044) 204-71-77 Журавель Олена Миколаївна.

 

 

12.03.2013

 

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики