Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

ЗВІТ

про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

 

Вид та назва регуляторного акта:

 

Постанова Національної комісії регулювання електроенергетики України від 26.07.2007 № 994 „Про внесення зміни до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами”.

Набрання чинності  21.08.2007.

 

Найменування виконавця заходів з відстеження:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

 

Мета прийняття акта:

 

Регуляторний акт розроблений з метою створення нормативно-правових засад для вдосконалення державного регулювання діяльності суб’єктів природних монополій в електроенергетиці.

 

Строк виконання заходів з відстеження:

 

З 02.07.2013 по 31.07.2013 (30 календарних днів)

 

Тип відстеження:

 

Періодичне.

 

Методи одержання результатів відстеження:

 

Методом одержання результатів відстеження є статистичні дані, отримані шляхом аналізу звернень суб'єктів господарювання до центрального апарату НКРЕ щодо надання пропозицій та зауважень за результатами дії регуляторного акта.

 

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

 

Дані щодо єдиного ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП НЕК „Укренерго” містяться в заяві про видачу ліцензії та доданих до неї документах.

Зведені дані щодо виданих (анульованих, переоформлених) ліцензій містяться в реєстрі ліцензіатів в електроенергетиці.

 

Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

 

Після набрання чинності постанови її результативність визначається такими кількісними показниками:

1) розмір надходжень до Державного бюджету України.

Дія акта не передбачає надходжень та/або видатків до/з державного та місцевих бюджетів, не передбачається створення державних цільових фондів, пов'язаних з дією акта. Виконання вимог регуляторного акта не потребує від суб'єктів господарювання, на яких він поширюється, додаткових витрат, не передбачених законодавством України;

2) кількість суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюється дія акта. На 01.07.2013 є чинною 1 ліцензія на право провадження діяльності, пов’язаної з передачею електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами.

3) розміром коштів і часу, що витрачається суб'єктами господарювання та/або фізичними особами, пов'язаними з виконанням вимог акта.

Запровадження даного регуляторного акта не впливає на розмір коштів і час, що витрачається суб'єктами господарювання, пов’язаними з виконанням вимог акта;

           4) Рівень поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта – високий, оскільки відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” на офіційному веб-сайті НКРЕ в мережі Інтернет www.nerc.gov.ua було розміщено проект постанови, аналіз регуляторного впливу та повідомлення про оприлюднення.

Після прийняття постанова НКРЕ від 26.07.2007 № 994 „Про внесення зміни до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами” була офіційно опублікована в номері 60 „Офіційного вісника України” (від 23.08.2007 стаття № 2397), офіційному виданні Комісії „Інформаційний бюлетень НКРЕ” та в системі комплексного інформаційного забезпечення „ЛІГА”. Звіт про базове відстеження результативності постанови був розміщений на офіційному веб-сайті НКРЕ в мережі Інтернет www.nerc.gov.ua.

Після прийняття постанови Комісія на запит ліцензіатів та інших суб’єктів господарювання надає письмові та усні  роз’яснення щодо норм регуляторного акта

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

 

Результатом запровадження змін, передбачених постановою від 26.07.2007 № 994 „Про внесення зміни до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами”, стало приведення нормативно-правової бази державного регулювання суб’єктів природних монополій в електроенергетиці у відповідність з принципами державної регуляторної політики.

 

 

Голова Національної комісії,

що здійснює державне регулювання

 у сфері енергетики                                                             С.Тітенко

 

 

14.08.2013

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики