Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОСТАНОВА

15.08.2013         № 1105

Київ

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

30.08.2013 за № 1496/24028

 

Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом

 

Відповідно до Законів України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", "Про природні монополії", "Про засади функціонування ринку природного газу", Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Унести до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом, затверджених постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 13 січня 2010 року № 11, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 15 січня 2010 року за № 28/17323, такі зміни:

абзац тридцять перший пункту 1.3 розділу І доповнити новим реченням такого змісту: «Для суб’єктів господарювання, які Кабінетом Міністрів України визначені гарантованими постачальниками газу для промислових споживачів, річний обсяг споживання природного газу яких перевищує 3 млн. куб. метрів, та підприємств, що здійснюють виробництво теплової енергії, територією провадження господарської діяльності з постачання  газу за регульованим тарифом є територія, на якій розташовані ці споживачі;»;

підпункт 2.1.1. пункту 2.1. розділу ІІ доповнити новим реченням такого змісту: «Ця умова не розповсюджується на суб’єктів господарювання, які Кабінетом Міністрів України визначені гарантованими постачальниками газу для промислових споживачів, річний обсяг споживання природного газу яких перевищує 3 млн. куб. метрів, та підприємств, що здійснюють виробництво теплової енергії.».

2. Управлінню ліцензування в установленому порядку забезпечити подання цієї постанови на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

Голова Комісії                   С.Тітенко

 

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр енергетики

та вугільної промисловості України                  Е.Ставицький

 

Голова Антимонопольного комітету України       В.Цушко

 

Перший заступник Міністра

економічного розвитку і торгівлі України       А.Максюта

 

Голова Державної служби України

з питань регуляторної політики

та розвитку підприємництва                     М.Бродський

(лист № 7278/0/20-13 від 09.08.2013 про

погодження проекту регуляторного акта)

 

Офіційно оприлюднено в „Офіційному віснику України”, 17.09.2013, № 69, ст. 2559; у газеті „Урядовий кур’єр”, 19.09.2013, № 170

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики