Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОСТАНОВА

19.12.2013                   № 1693

Київ

 

Про відмову ПАТ „КРИМСЬКИЙ СОДОВИЙ ЗАВОД” у продовженні дії ліцензії з виробництва електричної енергії

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на засіданні Комісії, яке проводилось у формі відкритого слухання, 19 грудня 2013 року розглянула питання про продовження дії ліцензії з виробництва електричної енергії ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ „КРИМСЬКИЙ СОДОВИЙ ЗАВОД”.

На підставі поданих заявником документів Комісією встановлено таке.

ПАТ «Кримський содовий завод» мало ліцензію АГ № 578498 на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії терміном дії з 11.12.2008 по 10.12.2013.

13.12.2013 ПАТ „КРИМСЬКИЙ СОДОВИЙ ЗАВОД” подало заяву на продовження дії ліцензії з виробництва електричної енергії.

Відповідно до пункту 5.1 та пункту 5.5 Інструкції про порядок видачі ліцензій Національною комісією регулювання електроенергетики на здійснення окремих видів підприємницької діяльності, затвердженої постановою НКРЕ від 06.10.99 № 1305, дія відповідної ліцензії може бути продовжена на новий термін за заявою суб'єкта підприємницької діяльності, яка подається за формою, встановленою додатком 17, не пізніше ніж за 30 днів до дати закінчення терміну дії ліцензії. У продовженні дії ліцензії може бути відмовлено в разі порушення терміну подання відповідної заяви.

Таким чином, ПАТ „КРИМСЬКИЙ СОДОВИЙ ЗАВОД” порушено строки подання заяви на продовження дії ліцензії з виробництва електричної енергії.

Відповідно до Закону України „Про електроенергетику”, Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики” Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

Відмовити ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ „КРИМСЬКИЙ СОДОВИЙ ЗАВОД” (код ЄДРПОУ 05444546, АР Крим, м. Красноперекопськ, вул. Проектна, буд. 1) у продовженні дії ліцензії на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії у зв’язку з порушенням терміну подання відповідної заяви.

 

Голова Комісії                                      С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики