Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОСТАНОВА

26.12.2013                   № 1774

Київ

 

Про переоформлення ліцензій з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом та з виробництва електричної енергії, виданих ТОВ „ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ”

 

Згідно з Законом України „Про електроенергетику”, Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059 „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики”, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Переоформити ліцензії АД № 036325 на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом та АЕ № 179901 на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії, видані ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ” (код ЄДРПОУ 37581105), у зв’язку зі зміною місцезнаходження юридичної особи з Запорізька обл., Токмацький р-н, с. Нове, вул. Трудова, буд. 18 на м. Запоріжжя, вул. Антенна, буд. 8.

2. Ліцензії АД № 036325 та АЕ № 179901 визнати недійсними.

 

Голова Комісії                                      С.Тітенко

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики