Новини  >>  Архів новин18.04.2013 16:30
версія для друку


    Головою Комісії С.Тітенком представлена презентація «Приєднання електроустановок до електричних мереж»


 

 

На виконання пункту 92.2 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12.03.2013 № 128/2013, з метою підвищення позиції України в рейтингу Світового банку «Doing Business»-2014 шляхом скорочення кількості процедур та строків підключення до електромереж 16 квітня 2013 року в Адміністрації Президента України відбулася зустріч з представниками Світового банку та Членами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, за напрямом «Підключення до електромереж».

 

На зустрічі Головою Комісії Сергієм Тітенком була представлена презентація на тему «Приєднання електроустановок до електричних мереж».

 

Презентація доступна на офіційному веб-сайті НКРЕ в мережі Інтернет в електронному вигляді українською (див. тут) та англійською мовами (див. тут). 

 
 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Гість Web-сайту
реєстрація


Електронний архів (файли у форматі pdf)
RSS-стрічка новин
Енергетика України
Відновлювані джерела енергії
Енергозбереження й енергоефективність


   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики