Новини  >>  Архів новин08.05.2013 14:45
версія для друку


    Оприлюднюється проект регуляторного акта - Методика розрахунку тарифів на послуги з транспортування природного газу розподільними трубопроводами


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ "Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги з транспортування природного газу розподільними трубопроводами"

 

З метою виконання вимог підпункту 14 пункту 3 статті 4 Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" та Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059/2011 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики розроблено проект постанови НКРЕ "Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги з транспортування природного газу розподільними трубопроводами".

 

Зазначений проект Методики встановлює методичні засади формування тарифу з транспортування природного газу розподільними трубопроводами, розроблені на принципах відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на здійснення ліцензованої діяльності з транспортування природного газу розподільними трубопроводами, отримання прибутку, а також стимулювання ліцензіата до оптимізації витрат.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: krivenko@nerc.gov.ua;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: mail@dkrp.gov.ua .

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл proekt_r85.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 10.06.2013 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне

регулювання у сфері енергетики

08.05.2013

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Гість Web-сайту
реєстрація


Електронний архів (файли у форматі pdf)
RSS-стрічка новин
Енергетика України
Відновлювані джерела енергії
Енергозбереження й енергоефективність


   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики