Новини  >>  Архів новин08.05.2013 15:20
версія для друку


    Оприлюднюється проект регуляторного акта – Про втрату чинності постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 04.09.2002 № 983


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ "Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 04.09.2002 № 983"

 

У зв’язку із схваленням проектів постанов НКРЕ "Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги з транспортування природного газу розподільними трубопроводами" та "Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги з постачання природного газу за регульованим тарифом" постанова НКРЕ від 04.09.2002 № 983 "Про затвердження Методики розрахунку тарифів на транспортування та постачання природного газу для підприємств з газопостачання та газифікації" потребує визнання такою, що втратила чинність, у зв’язку з чим було розроблено проект постанови НКРЕ "Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 04.09.2002 № 983".

 

Підставою для розробки проекту постанови НКРЕ "Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 04.09.2002 № 983" є приведення нормативно-правових актів до вимог чинного законодавства та запобігання одночасного існування двох нормативних актів з питань методології розрахунку тарифів на послуги з постачання природного газу за регульованим тарифом.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: krivenko@nerc.gov.ua;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: mail@dkrp.gov.ua .

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл proekt_r86.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 10.06.2013 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне

регулювання у сфері енергетики

08.05.2013

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Гість Web-сайту
реєстрація


Електронний архів (файли у форматі pdf)
RSS-стрічка новин
Енергетика України
Відновлювані джерела енергії
Енергозбереження й енергоефективність


   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики