Новини  >>  Архів новин30.04.2013 17:00
версія для друку


    Оприлюднюється повторно проект регуляторного акта - Порядок визначення необхідного доходу від здійснення діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом у разі застосування стимулюючого регулювання


 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про повторне оприлюднення доопрацьованого проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ „Про затвердження Порядку визначення необхідного доходу від здійснення діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом у разі застосування стимулюючого регулювання

 

На виконання пункту 16 Протокольного рішення від 16 квітня 2013 року за результатами наради з питань виконання завдань за напрямом «Реформування енергетики» Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12.03.2013 № 128, (зареєстрованого 23.04.2013 за номером 17109/0/1-13) та за підсумками нарад у Віце-прем’єр-міністра Ю. Бойка та Міністра економічного розвитку і торгівлі України І. Прасолова щодо впровадження стимулюючого тарифного регулювання у сфері розподілу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом НКРЕ із залученням заінтересованих сторін було доопрацьовано раніше оприлюднений проект регуляторного акту - постанови НКРЕ „Про затвердження Порядку визначення необхідного доходу  від  здійснення  діяльності  з постачання  електричної енергії за регульованим тарифом у разі застосування стимулюючого регулювання”.

 

Метою прийняття проекту регуляторного акту – постанови НКРЕ є нормативне забезпечення переходу до стимулюючого регулювання з метою підвищення ефективності діяльності та оновлення основних фондів підприємств електроенергетики.

 

Після оприлюднення зазначеного проекту регуляторного акту -  постанови НКРЕ були отримані зауваження та пропозиції від суб’єктів ринку.

 

Враховуючи наведене, НКРЕ оприлюднює шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет доопрацьований раніше опублікований проект регуляторного акту - постанови НКРЕ „Про затвердження Порядку визначення необхідного доходу  від  здійснення  діяльності  з постачання  електричної енергії за регульованим тарифом у разі застосування стимулюючого регулювання” із внесеними змінами та доповненнями. Заархівований файл proekt_r71-1.zip скачати тут.

 

Національна комісія, що здійснює державне

регулювання у сфері енергетики

 

30.04.2013

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Гість Web-сайту
реєстрація


Електронний архів (файли у форматі pdf)
RSS-стрічка новин
Енергетика України
Відновлювані джерела енергії
Енергозбереження й енергоефективність


   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики