Новини  >>  Архів новин18.05.2013 10:56
версія для друку


    Оприлюднюється проект регуляторного акта – про втрату чинності деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України


 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України»

 

Підставою для розробки проекту постанови НКРЕ "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України" (далі - Проект) є приведення у відповідність нормативної бази НКРЕ до вимог чинного законодавства, а саме до Указу Президента України від 23.11.2011  № 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики".

 

Метою прийняття Проекту є приведення у відповідність до норм діючого законодавства, скасування застарілих і таких, що не відповідають новим умовам соціально-економічного розвитку України нормативних актів НКРЕ.

 

Впровадження цього проекту постанови не потребує додаткових видатків.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Kanischeva@nerc.gov.ua; Kharchenko@nerc.gov.ua;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: mail@dkrp.gov.ua .

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл proekt_r88.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 21.06.2013 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне

регулювання у сфері енергетики

18.05.2013

 

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Гість Web-сайту
реєстрація


Електронний архів (файли у форматі pdf)
RSS-стрічка новин
Енергетика України
Відновлювані джерела енергії
Енергозбереження й енергоефективність


   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики