Новини  >>  Архів новин15.07.2013 17:05
версія для друку


    Оприлюднюється повторно проект регуляторного акта - встановлення параметрів регулювання, що мають довгостроковий строк дії, для цілей стимулюючого регулювання


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про повторне оприлюднення доопрацьованого проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ „Про встановлення параметрів регулювання, що мають довгостроковий строк дії, для цілей стимулюючого регулювання

 

На виконання пункту 125.6. Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12.03.2013 № 128/2013, був розроблений  проект регуляторного акта - постанови НКРЕ «Про встановлення параметрів регулювання, що мають довгостроковий строк дії, для цілей стимулюючого регулювання».  Проект  було схвалено на відкритому засіданні НКРЕ 13 червня 2013 року та оприлюднено шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет 14 червня 2013 року  разом з аналізом регуляторного впливу та повідомленням про його оприлюднення.

 

Метою прийняття проекту регуляторного акта - постанови НКРЕ є нормативне забезпечення переходу до стимулюючого регулювання.

 

Після оприлюднення зазначеного проекту регуляторного акта - постанови НКРЕ проект було доопрацьовано з урахуванням пропозицій суб’єктів ринку.

 

Враховуючи наведене, НКРЕ оприлюднює шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет доопрацьований раніше опублікований проект регуляторного акта - постанови НКРЕ з урахуванням пропозицій суб’єктів ринку із внесеними змінами. Заархівований файл proekt_r99-1.zip скачати тут.

 

Національна комісія, що здійснює державне

регулювання у сфері енергетики

 

15.07.2013

 
 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Гість Web-сайту
реєстрація


Електронний архів (файли у форматі pdf)
RSS-стрічка новин
Енергетика України
Відновлювані джерела енергії
Енергозбереження й енергоефективність


   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики